AUTO ZEITUNG vasaras riepu tests izmēram 215/55R16 (2013) Auto-Zeitung-vasaras-riepu-tests-215-55R16-2013

Lai jūs arī vasarā būtu ceļā ar pietiekamu saķeri, mēs pētījām divpadsmit mūsdienīgas riepas izmērā 215/55 R16 V, no tām četri pilnīgi jauni un divi pārveidoti riepu modeļi.

Jums taisnība: šādos laika apstākļos gan neviens par vasaru vēl nedomā, taču par bikini, peldbiksēm un ezeru var vismaz sapņot. Un, tā kā vasara atnāks ātrāk nekā Jūs domājat, bet plašajā riepu piedāvājumā pārskatu iespējams saglabāt tikai ar grūtībām, Jums vajadzētu jau tagad painteresēties, kāds profils karstajā sezonā labāk atbilst jūsu prasībām.

Kopš 2012. gada 1. novembra ES riepu marķējums ir pirmais riepu kvalitātes rādītājs. Nelielā uzlīme Jums jau ir pazīstama no ledusskapjiem un televizoriem. Taču uz riepu uzlīmēm tiek norādīti tikai trīs kritēriji. Visu riepas snieguma spektru pārbauda vienīgi plašais AUTO ZEITUNG riepu tests.

1.   Dunlop Sport BluResponse Vērtējums: 262 punkti
Dunlop-Sport-BluResponse

Viņa atnāca, brauca un uzvarēja. Dunlop Sport BluResponse brauc visaugstākajā līmenī. Vienalga, vai uz sausa vai slapja ceļa – tā vienmēr ir ātrāka un ļoti droša 

2.   Goodyear EfficientGrip Performance Vērtējums: 255 punkti
GoodYear-EfficientGrip-Performance

Tās augstais braukšanas drošības līmenis un īsais bremzēšanas ceļš nodrošina Goodyear EfficientGrip ar pavārdu „Performance“ otro vietu testā

3.    Continental PremiumContact5
Vērtējums: 241 punkti
Continental-PremiumContact5

Trešo vietu ieņem Conti jaunā riepa PremiumContact5. Tās braukšanas drošība un labais līdzsvars, tāpat kā izcilā rites pretestība runā vācietei par labu.

4.   Vredestein Sportrac 5 Vērtējums: 237 punkti
Vredestein-Sportrac-5

Labi rādītāji uz slapja ceļa seguma un ļoti labi sausos laika apstākļos jauno Sportrac 5 padara par ieteicamu vissezonas riepu.

5.    Bridgestone Turanza T001 Vērtējums: 234 punkti
Bridgestone-Turanza-T001  Turanza T001 ir līdzsvarota riepa un nodrošina sev piekto vietu. Ja tai vēl tikai nedaudz uzlabotu saķeri uz slapja ceļa seguma, tā vērtējumā iegūtu vēl labāku vietu.
6.    Nokian Line Vērtējums: 224 punkti
Nokian-Line

Sestā vieta Nokian Line ar labiem panākumiem uz slapja ceļa seguma. Taču braukšanas drošību sausos laika apstākļos vēl varētu uzlabot.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis