Hankook riepas K715 ir pārliecinošas ADAC, OEAMTC un TCS lielajos vasaras riepu testos (03.2011)Hankook Optimo K715

  • Hankook OPTIMO K715 bez trūkumiem ar maksimālām atzīmēm pārliecina testētājus augstākajā grupā
  • Patentēta kontūru cietības kontroles teorija (Stiffness Control Contour Theory) vislabākajai kontrolei un izturībai
  • Jaunais Hankook Kinergy ECO gūst īpašas sekmes rites pretestībā un nodiluma izturībā

     Hankook Tire absolūti pārliecināja Europas automašīnu klubu ADAC (Vācija), OEAMTC (Austrija) un TCS (Šveice) testētājus viņu  pašreizējajā vasaras riepu testā 2011. Hankook Optimo K715 izmērā 175/65R14T saņem tikai un vienīgi augstākās atzīmes. Kā iemeslu augstajiem rezultātiem testētāji min Hankook vasaras riepu unikālo sniegumu visās ar drošību saistītajās disciplīnās un vispārēji labi sabalansētās pastiprinātā profila braukšanas iezīmes. Līdz ar to Optimo K715 bez pārrāvuma seko garai Hankook Tire lielisku testu rezultātu tradīcijai visā pasaulē.

              Hankook Optimo K715 Hankook Optimo K715 Hankook Optimo K715

    
Vairāk kā četras desmitgades ADAC kopā ar saviem Eiropas partneriem ir veicis vispusīgus un plašus riepu testus. Liela nozīme vienmēr tikusi piešķirta labi sabalansētām attiecībām starp dažādajām īpašībām. Papildus tam, degvielas patēriņa un nodiluma rezultāti atstāj iespaidu uz ADAC vasaras riepu testa novērtējumu. Arī šeit Optimo K715 parāda sevi no labākās puses. Savas relatīvi zemās rites pretestības dēļ šī riepa ne tikai pasargā autobraucēju makus degvielas uzpildes stacijās, bet tās zemais nodiluma līmenis turklāt ir sevišķi   labvēlīgs videi.

     Papildus tam, Hankook Kinergy ECO savā pirmajā gadā tirgū prasmīgi demonstrēja sevi testēšanas jomas inženieriem. Pilnīgi jaunas paaudzes riepas ar ievērojami samazinātu rites pretestību otrajā testētajā izmērā 195/65R15V spēja gūt virsroku ar sniegumu "ieteicamas". Riepas sevišķi atstāja iespaidu aizvien vairāk svarīgajos rites pretestības un kilometrāžas kritērijos. Šeit pavisam jaunā Hankook riepa sasniedza labākās atzīmes salīdzinājumā ar jau pazīstamajiem konkurentiem.
    
"Tas, ka esam testēto riepu augstākajā līgā, pierāda, ka mēs izvēlējāmies pareizo stratēģiju," saka Džins Vuks Čojs (Jin-Wook Choi), Hankook Tire administratīvais viceprezidents Eiropā un uzņēmuma vadītājs. "Katru gadu mēs ieguldām vairāk kā piecus procentus mūsu pārdošanas ieņēmumu jaunu riepu izpētē un izstrādē. Un tas acīmredzot atmaksājas. Tehniskie izaicinājumi modernām standarta riepām ir maksimālas drošības un efektivitātes apvienošana visos ceļa un laika apstākļos. Ar mūsu produktu Optimo K715 mēs esam sasnieguši vislabāko. Papildus tam, mūsu jaunais, videi draudzīgais produkts Kinergy Eco ir pārliecinošs, jo tas piedāvā labu vispārējo sniegumu ar lielisku degvielas patēriņu un kilometrāžu salīdzinājumā ar konkurenci. Un tas ir tieši tas, kam tas tika izveidots. "

* Kontrol tehnoloģija
Atvasināts no angļu valodas terminiem Kinetic (apzīmē kustību) un Control (apzīmē kontroli), Hankook Tire Kontrol tehnoloģija atspoguļo labāko iespējamo braucēja, transportlīdzekļa un ceļa mijiedarbības vadāmību, ko sniedz riepas brauciena laikā. Kontrol tehnoloģija tikusi izstrādāta, lai sniegtu transportlīdzekļa vadītājam visus pašlaik pieejamos jaunākās Hankook riepu tehnoloģijas ieguvumus drošības, braukšanas īpašību, komforta un vides aizsardzības piemērotības ziņā.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis