Vredestein Snowtrac 5snowtrac 3

Vredestein izstrādā un izgatavo Premium klases riepas plašam automobiļu spektram un jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem.

 

Vredestein Snowtrac 5 ir ziemas riepa, kurai pat vissarežģītākie laikapstākļi nevar būt par šķērsli. Sākotnējā riepas izstrādes posmā vajadzēja nodrošināt optimālu drošību un teicamu veiktspēju dažādos laikapstākļos, kad temperatūra nepārsniedz 7 grādus pēc Celsija. 

Vredestein Snowtrac 5 riepas tehnoloģijas

Teicama vadāmība uz sausa un mitra seguma

Vredestein Snowtrac 5 riepa ir izstrādāta ar unikāliem ģeometriskiem leņķiem centrālajā zonā, kas veido nepārtrauktu centrālo rievu. Šī masīvā centrālā rieva garantē papildu stabilitāti, nodrošinot papildu vadāmības precizitāti un braukšanas ērtumu. Teicama vadāmība uz sausas un mitras virsmas — Vredestein Snowtrac 5.


Inovatīva lameļu tehnoloģija

Pateicoties jauna gumijas maisījuma izmantošanai protektora sastāvā (Optimum Silica & Polymer Processing (OS&PP)), Snowtrac 3 riepu rites pretestība ir ievērojami samazināta, kas padara tās ne vien ekonomiskākas, bet arī izturīgākas. Protektora bloku izvietojums izvēlēts optimālā veidā, lai nodrošinātu vienmērīgu slodzes sadalījumu, novērstu deformāciju un lokālo nodilumu, kas paildzina kalpošanas laiku. Vēl lielāks nodiluma vienmērīgums tiek panākts uz rievu mainīgā dziļuma rēķina.

Stealth Design protektora dizains

Vredestein Snowtrac 5 vijuma sānu un garenisko protektoru daudzajām virsmām ir dažādi lielumi. Tā kā visā virsmā ir iestrādāta Stealth tehnoloģija, tiek absorbēta riepas skaņa, līdz ar to ir ļoti zems iekšējā trokšņa līmenis. 

 
 
Īpašības Priekšrocības

Unikāla, dažādas formas, virziena, dziļuma un izvietojuma lameļu tehnoloģija

Lieliska saķere uz sniega, ledus un mitra ceļa seguma

Inovatīvs Silica gumijas maisījuma sastāvs

Lieliski rādītāji uz sniega un ledus

Samazināta rites pretestība

Masīva centrālā protektora daļa

Uzlabota vadāmības stabilitāte uz sausa un mitra ceļa seguma

Stealth Design protektora dizains

Zems iekšējais troksnis: absorbēta skaņa, pateicoties gareniskajām un sānu rievām rievām

Dizains ar kāpņveida gareniskajām rievām

Pilnībā samazina akvaplanēšanu un nodrošina pārliecinošus rādītājus uz mitras virsmas

 
 

Giugiaro dizains

Kopš 1997. gada uzņēmums Vredestein cieši sadarbojas ar pasaulē plaši pazīstamo itāļu dizaina studiju Giugiaro Design. Pats Džudžaro un viņa dēls, pēctecis Fabricio Džudžaro, ir spēcīgi ietekmējuši gan Vredestein preču zīmi, gan arī zīmolu. Šī unikālā divu zīmolu apvienība nes panākumus abām pusēm. Asociācija starp Vredestein un Giugiaro ir veicinājusi arī to, ka Vredestein ir kļuvis par premium klases zīmolu ar tādām svarīgām iezīmēm kā drošība un dizains.

Dizaina studija Giugiaro Design ir atbildīga par Vredestein Ultra High Performance riepu protektora un sānu daļas dizainu. Protams, galavārds pieder Vredestein inženieriem un speciālistiem, jo riepu galvenais mērķis ir drošības nodrošināšana. Riepas no Vredestein vienlaikus ietver sevī gan drošību, gan dizainu. Turklāt starptautisku riepu testu rezultāti liecina par to, ka riepas padara pievilcīgas ne tikai to ārējais veidols, bet arī lieliskās ekspluatācijas īpašības, kas ļāva tām katru reizi sasniegt augstus rezultātus testos.

Vredestein ziemas riepas, kas izgatavotas sadarbībā ar studiju Giugiaro, garantē lielisku sniegumu ziemas apstākļos. Pateicoties plašam izmēru sortimentam un revolucionāram dizainam, nav nepieciešamības piekāpties attiecībā uz automašīnas izskatu ziemā.

 


Citas VREDESTEIN ziemas riepas

Arctrac riepas ir izstrādātas ekstremāliem ziemas apstākļiem un dažāda tipa sniegam un ledum. Trīsdimensionālās sānu kontūras ar leņķi un pakāpeniskā iekšējā rievu virsma nodrošina papildus diagonālo stabilitāti, it īpaši sniegā.
Comtrac Winter riepām piemīt vienvirziena protektora zīmējums, kas apvienojumā ar divām lielām perifērām rievām nodrošina lielisku ūdens novadīšanu un novērš akvaplanēšanu.
Nord-Trac 2 ir mīkstā sastāva ziemas riepas, kas īpaši paredzētas skarbiem ziemas laikapstākļiem
Nord-Trac Xtreme riepas radītas speciāli tām valstīm, kur pastāv augsts pieprasījums pēc „nordiskām” riepām ekstremāliem ziemas laikapstākļiem
Wintrac Xtreme – pirmās ziemas riepas, kas izgatavotas sadarbībā ar studiju Giugiaro Design.
Īpaši izstrādātā protektora konstrukcija ar inovatīvām pakāpienveida perifērām rievām uzlabo diagonālo stabilitāti uz mitriem un sniegotiem ceļa segumiem.
Wintrac 4 xtreme – pirmās augstas kvalitātes ziemas riepas bezceļu automašīnām, kas ir apveltītas ar teicamu dizainu.
Wintrac xtreme S riepas — tās ir jaunākās Vredestein riepas ar ultraaugstiem raksturlielumiem.

 

hankook
vredestein
nexen
maxxis