hankookWINTER I*CEPT RS2

Ražotājs: HANKOOK Hankook Tire
Apraksts
Priekšrocības
Testi
Foto / Video
wintericeptrs2(w452)_small.png
Valsts: Koreja

Jaunas kompakto un vidējās klases automašīnu riepas ar visu veidu ziemas apstākļiem piemērotiem efektivitātes parametriem.

D
C
71db
skaņa B

Kompānija Hankook Tire - viens no vislielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas, augstas caurgājamības visaugstākās kvalitātes radiālās riepas.

Vairāk par zīmolu
185/65/15R 88T tick
ir noliktavā
€ 49.90

Ar HANKOOK riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

logos_03.png

Apraksts
Priekšrocības
Testi
Foto / Video

Citas HANKOOK vasaras riepas


Jaunā riepa Hankook Ventus V12 Evo K110, pateicoties agresīvajam izskatam un lieliskiem ekspluatācijas raksturojumiem, acumirklī pievērsa autofanu uzmanību.

tālāk >


Vasaras riepa Hankook K115 Ventus Prime 2 paredzēta vieglajiem ceļa auto un luksus klases automobiļiem un ietver sevī vadīšanas komfortu, energoefektivitāti un ilgmūžību.

tālāk >


Riepa Hankook K425 Kinergy Eco - ir lielai automobiļu gammai paredzēta vasaras riepa. Tā lieliski piemērojama sākot no mazlitrāžas pilsētas automobiļiem, beidzot ar ģimenes universāliem.

tālāk >


Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri braucot lielos kustības ātrumos.

tālāk >


Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri.

tālāk >


Vissezonas riepa Hankook RH 06 Ventus ST paredzēta jaudīgiem apvidus automobiļiem. Riepai ir augsti ātruma indeksi ”V”- līdz 240km/H un „W”-līdz 270km/h.

tālāk >


Hankook paplašina vieglo kravas automobiļu riepu piedāvājumu – uzņēmums Hankook Tire tirgū piedāvā jauna tipa Hankook Vantra LT RA18 riepas, kas paredzētas komerctransportam.

tālāk >


Hankook RA 28- asimetriskās vasaras ripas vieglajam kravas autotransportam, mikroautobusiem un SUV. Pamatā riepa paredzēta ekspluatācijai pilsētas apstākļos un piepilsētas ceļos, taču spēj izturēt arī lauku grants ceļus un viegla bezceļa apstākļus.

tālāk >


Uzņēmums Hankook Tire ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas, visaugstākās kvalitātes radiālās riepas ar augstu caurgājamību. Šobrīd Hankook ieņem godpilno septīto vietu starp lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē un ir atzīts par visstraujāk augošo riepu ražotāju pasaulē

Vairāk par zīmolu

Jaunas kompakto un vidējās klases automašīnu riepas ar visu veidu ziemas apstākļiem piemērotiem efektivitātes parametriem.

 
 « atpakaļ