Vredenstein
Vredestein

Kompānija Vredestein Banden tika nodibināta 1909. gadā Nīderlandē, aktīvas kaučuka rūpniecības attīstības periodā. 1946. gadā, uzreiz pēc Otrā Pasaules kara beigām, uzņēmums atdzima no jauna – tika atvērta ražošanas rūpnīca Enshedē. Tā veiksmīgi darbojas līdz šai baltajai dienai, ik gadu saražojot vairāk nekā sešus miljonus vasaras, ziemas un vissezonas riepas.

Vredestein izstrādā un ražo premium klases riepas plašam automobiļu klāstam un jebkuriem laikapstākļiem. Izstrādājot jaunās riepas, Vredestein vislielāko uzmanību pievērš drošībai, efektivitātei un mūsdienīgam dizainam. Lielā mērā pateicoties šīm kvalitātēm, Vredestein riepas ir 4. populārākās riepas Eiropas autocienītāju vidū. Šobrīd Vredestein uzņēmums, ar 14 tirdzniecības pārstāvniecībām 18 pasaules valstīs, darbojas Eiropā, Amerikā un Kanādā.

Vredestein – tas ir stils

Vredestein lepojas ar savām unikālajām partnerattiecībām ar Giugiaro Design – slavenu tūninga ateljē, kurš plašu popularitāti ir ieguvis, izstrādājot stilīgus risinājumus Aston Martin, Alfa Romeo, Bugatti, Corvette, Maserati, Volkswagen un citu slavenu marku automobiļiem. Giugiaro Design rada unikālus protektoru zīmējumus Vredestein riepām, kuras tādējādi kļūst sevišķi populāras: to dizains ir ļoti stilīgs, bet drošības kvalitātes tikpat augstas. Lielā mērā pateicoties tieši šai sadarbībai, Vredestein riepas ieņem augstu vietu premium riepu segmentā.

Vredestein

Vēsture

1909. gads - Nīderlandē tiek nodibināta kompānija Vredestein Banden.
1946. gads - sadarbībā ar amerikāņu uzņēmumu B.F. Goodrich tiek nodibināts vieglo automašīnu, lauksaimniecības un rūpnieciskā transporta riepu ražošanas un realizācijas koncerns
1963. gads - šī kompānija pirmā palaiž Eiropas tirgū radiālās riepas vieglajam autotransportam.
1977. gads - riepu tirgū tiek prezentēti divi slaveni riepu modeļi Sprint ST70 un Snow.
1980. gadi - uzņēmums laiž klajā divus jaunus bestsellerus Sprint+ un Snowstar.
2005. gads - Vredestein Banden apvienojas ar uzņēmumu Amtel. Apvienošanās rezultātā tiek izveidots jauns Krievijas-Holandes riepu holdings.
2007. gads - Vredestein Banden riepas saņem žurnāla Auto Express apbalvojumu kā "Visdrošākais 2007. gada produkts".
2009. gads - kompāniju Vredestein Banden iegādājas indiešu uzņēmums Apollo Tyres.

Riepas

Vredestein izstrādā un ražo premium klases riepas vieglajām automašīnām, divriteņiem, furgoniem, motorolleriem, lauksaimniecības un rūpnieciskās ražošanas tehnikai. Lai saglabātu augstu savas produkcijas pieprasījumu, uzņēmums regulāri iepazīstina tirgu ar visjaunākajām tehnoloģijām un sadarbojas ar tūninga uzņēmumiem, piemēram, Giugiaro Design, Carlsson, Arden un Lumma. Galvenā Vredestein produkcijas priekšrocība slēpjas tās kvalitātē, inovatīvajos risinājumos un dizainā. Uzņēmums ir slavens, pateicoties savai daudzpakāpju saražotās produkcijas kvalitātes kontrolei, kura tiek pielietota ne tikai pašā ražošanas procesā, bet arī turpmākajā riepu realizācijas posmā.

Savā vairāk nekā simts gadus ilgajā vēsturē Vredestein ir laidusi klajā vairākas riepu līnijas, kuras vēlāk ir kļuvušas ļoti populāras un pieprasītas autoīpašnieku vidū: The Quatrac, Protrac, Snowtrac, T-Trac, Wintrac. Pievēršot īpašu uzmanību arī riepu dizainam, Vredestein ir izstrādājis tādus spilgtus modeļus kā Axenta ar sarkanām un dzeltenām līnijām sānu daļā, kā arī Sportrac – pirmās, vislabāko dizaina biroju atzinību guvušās, riepas pasaulē.

Vredestein Ženēvas auto šovā 2013

Izstrādnes un inovācijas

Visi Vredestein zinātniskie un tehniskie jauninājumi tiek izstrādāti tehniskajā centrā Enshedē, kurš kalpo kā galvenais zināšanu un inovāciju avots. Uzņēmuma inženieri vislielāko uzmanību pievērš pētījumiem, jaunu produktu radīšanai, kā arī esošo modeļu pilnveidei.

Visas savas darbības laikā par savas darbības galveno mērķi kompānija izvirzīja kvalitatīvu, vismūsdienīgākā dizaina, riepu ražošanu un augstu produktivitāti. Lai paveiktu šos uzdevumus, pēdējo gadu laikā uzņēmums veica intensīvus finansiālus ieguldījumus savās ražošanas jaudās, kā arī uzsāka sadarbību ar atsevišķām Nīderlandes universitātēm ar mērķi veikt kopīgus pētījumus.

Apkārtējās vides aizsardzība

2008. gadā uzņēmums Apollo Vredestein izgāja ISO 14001:2004 sertifikāciju par Apkārtējās vides aizsardzības vadības sistēmām. Savienojumā ar ISO/TS 16949 sertifikātu tas nozīmē, ka uzņēmums atbilst stingrajiem starptautiskajiem standartiem vides aizsardzības un kvalitātes vadības jomā, un tā menedžmenta sistēma ir izveidota, analizējot ražošanas procesu un produkcijas ietekmi uz apkārtējo vidi.

Kļūstot par MJA-3 ( Ilggadējā Energoefektivitātes Vienošanās; Meerjaren Afspraak Energie Efficiency) un IMT biedru, kompānija uzņēmās saistības, kuras paredz uzlabot energoefektīvās un vides aizsardzības aktivitātes. Dažādu vienošanos ietvaros gūto uzlabojumu rezultāti tiek kontrolēti ar uzņēmuma visaptverošā ekoloģiskā plāna palīdzību, kurš turklāt katru gadu tiek pārskatīts un precizēts.atpakaļ

 

 

hankook
vredestein
nexen
maxxis