Vredestein izstrādā un izgatavo Premium klases riepas plašam automobiļu spektram un jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem.

 

Arctrac riepas ir izstrādātas ekstremāliem ziemas apstākļiem un dažāda tipa sniegam un ledum. Trīsdimensionālās sānu kontūras ar leņķi un pakāpeniskā iekšējā rievu virsma nodrošina papildus diagonālo stabilitāti, it īpaši sniegā. Pārdomātā protektora konstrukcija samazina radžu izkrišanas risku, kas uzlabo to darbības efektivitāti. Smailās diagonālās rievas nodrošina maksimālu riepu pašattīrīšanos. Pat visaukstākajos laikapstākļos Arctrac garantē lielisku vadāmību, īsāku bremzēšanas ceļu un strauju paātrinājumu.

 
 
Īpašības Priekšrocības

Mūsdienīgu Spike Algoritm® tehnoloģiju izmantošana (īpaši izstrādātais radžu izvietojums protektorā) un pārdomāta protektora konstrukcija

Teicama saķere uz sniega un ledus
Minimāla radžu izkrišana

Trīsdimensionālās sānu kontūras ar leņķi un pakāpeniskā iekšējā rievu virsma

Papildus diagonālā stabilitāte
Lieliska virziena stabilitāte

Inovatīvs protektora sastāva maisījums

Teicama saķere pat ekstremāli aukstos laikapstākļos

Slīpi iegriezumi pa diagonāli

Lieliskas riepu pašattīrīšanās spējas sniegā un slapjdraņķī

Īpaši izstrādātā riepu kontūra (attiecīgi izmēram)

Uzlabota saķere, pateicoties vienmērīgam spiediena sadalījumam radžu vietās

Centre Shift System® tehnoloģiju pielietošana nodrošina oriģinālu labās un kreisās protektora daļas nobīdi attiecībā pret centrālo daļu

Bez radzēm šīs riepas atbilst visiem Eiropas noteikumiem un normām, kas attiecas uz trokšņu līmeni

 


Neatkarīgo ekspertu testi


 autoreview logo
Vredestein Artrac 205/55/16
Vērtējums
5. vieta
 Za rulem
Vredestein Artrac 205/55/16 
Vērtējums
3. vieta
 autoreview logo
Vredestein Artrac 205/55/16 
Vērtējums
5. vieta
 test-world-logo
Vredestein Artrac 205/55/16 
Vērtējums
7. vieta
 
Vredestein Artrac 205/55/16 
Vērtējums
ļoti ieteicamas
 ac logo new
Vredestein Artrac 205/55/16 
Vērtējums
7. vieta
 Za rulem
Vredestein Artrac 205/55/16 
Vērtējums
6. vieta
 ac logo new
Vredestein Artrac 205/55/16
Vērtējums
7. vieta

Starptautiski atzīti neatkarīgie testi pierādījuši, ka riepas ir ne tikai stilīgas, bet arī drošas un efektīvas. Tās bieži vien ir pārākas par konkurentiem , ļaujot izcīnīt balvas testos.

Vredestein Arctrac riepas tehnoloģijas

 

Izstrādājot Vredestein Arctrac riepas, tika izmantotas pašas modernākās tehnoloģijas. Šā modeļa riepās radzes izvietotas saskaņā ar speciālu izvietojuma sistēmu (Spike Algoritm®), kas padara drošu saķeri ar sniegu un ledu, bet radžu izkrišanas iespēja braukšanas laikā ir samazināta līdz minimumam. Arctrac riepas gumijas maisījuma inovatīvais sastāvs palīdz saglabāt to īpašības un raksturojumus jebkurā, pat ļoti zemā, temperatūrā. Protektora trīsdaļīgās kontūras ar izvirzītajām rievām veicina automobiļa vadāmību.

Riepas pašattīrīšanās tehnoloģija nodrošina uzlabotu saķeri.

Drošība

Protektora speciālais dizains, kā arī drenāžas rievu lielais daudzums, ļauj efektīvi tikt galā ar sniegu un dubļiem. Riepai ir pašattīrīšanās tehnoloģija, kas ir ļoti svarīgi ziemas laika apstākļos.

Arctrac riepas izgatavotas no speciāla gumijas maisījuma, kas nodrošina lielisku to uzvedību, īsu bremzēšanas ceļu un ātru ieskrējienu pat viszemākajās temperatūrās.

 
 
 

Giugiaro dizains

Kopš 1997. gada uzņēmums Vredestein cieši sadarbojas ar pasaulē plaši pazīstamo itāļu dizaina studiju Giugiaro Design. Pats Džudžaro un viņa dēls, pēctecis Fabricio Džudžaro, ir spēcīgi ietekmējuši gan Vredestein preču zīmi, gan arī zīmolu. Šī unikālā divu zīmolu apvienība nes panākumus abām pusēm. Asociācija starp Vredestein un Giugiaro ir veicinājusi arī to, ka Vredestein ir kļuvis par premium klases zīmolu ar tādām svarīgām iezīmēm kā drošība un dizains.

 
Lasīt vairāk

Dizaina studija Giugiaro Design ir atbildīga par Vredestein Ultra High Performance riepu protektora un sānu daļas dizainu. Protams, galavārds pieder Vredestein inženieriem un speciālistiem, jo riepu galvenais mērķis ir drošības nodrošināšana. Riepas no Vredestein vienlaikus ietver sevī gan drošību, gan dizainu. Turklāt starptautisku riepu testu rezultāti liecina par to, ka riepas padara pievilcīgas ne tikai to ārējais veidols, bet arī lieliskās ekspluatācijas īpašības, kas ļāva tām katru reizi sasniegt augstus rezultātus testos.

Vredestein ziemas riepas, kas izgatavotas sadarbībā ar studiju Giugiaro, garantē lielisku sniegumu ziemas apstākļos. Pateicoties plašam izmēru sortimentam un revolucionāram dizainam, nav nepieciešamības piekāpties attiecībā uz automašīnas izskatu ziemā.

Aizvērt

Citas VREDESTEIN ziemas riepas

Arctrac riepas ir izstrādātas ekstremāliem ziemas apstākļiem un dažāda tipa sniegam un ledum. Trīsdimensionālās sānu kontūras ar leņķi un pakāpeniskā iekšējā rievu virsma nodrošina papildus diagonālo stabilitāti, it īpaši sniegā.
Comtrac Winter riepām piemīt vienvirziena protektora zīmējums, kas apvienojumā ar divām lielām perifērām rievām nodrošina lielisku ūdens novadīšanu un novērš akvaplanēšanu.
Nord-Trac 2 ir mīkstā sastāva ziemas riepas, kas īpaši paredzētas skarbiem ziemas laikapstākļiem
Nord-Trac Xtreme riepas radītas speciāli tām valstīm, kur pastāv augsts pieprasījums pēc „nordiskām” riepām ekstremāliem ziemas laikapstākļiem
Wintrac Xtreme – pirmās ziemas riepas, kas izgatavotas sadarbībā ar studiju Giugiaro Design.
Īpaši izstrādātā protektora konstrukcija ar inovatīvām pakāpienveida perifērām rievām uzlabo diagonālo stabilitāti uz mitriem un sniegotiem ceļa segumiem.
Wintrac 4 xtreme – pirmās augstas kvalitātes ziemas riepas bezceļu automašīnām, kas ir apveltītas ar teicamu dizainu.
Wintrac xtreme S riepas — tās ir jaunākās Vredestein riepas ar ultraaugstiem raksturlielumiem.
hankook
vredestein
nexen
maxxis