Vredestein izstrādā un izgatavo Premium klases riepas plašam automobiļu spektram un jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem.

 

Comtrac Winter riepām piemīt vienvirziena protektora zīmējums, kas apvienojumā ar divām lielām perifērām rievām nodrošina lielisku ūdens novadīšanu un novērš akvaplanēšanu. Lielais zigzagveida iegriezumu skaits protektora blokos konstruēts tādā veidā, ka riepas viegli varēs atbrīvoties no sniega un dubļiem. Papildus tam šāds unikālais protektora dizains ar tā īpašo maisījumu nodrošina īsāku bremzēšanas ceļu un straujāku paātrinājumu ziemas apstākļos. Solīdie plecu bloki pilda svarīgu funkciju līkumos, it īpaši pie lielākām slodzēm, un nodrošina maksimālas saķeres īpašības.

 
 
Īpašības Priekšrocības

Vienvirziena protektora zīmējums ar zigzagveida iegriezumiem

Laba ūdens novadīšana un spēja viegli atbrīvoties no sniega un dubļiem

Unikāls protektora maisījums ziemas riepām

Samazināts bremzēšanas ceļš un straujāks paātrinājums ziemas apstākļos

Izturīgi plecu bloki un stiprinoša tērauda lenta riepu sānos

Nepalēnināta vadāmības reakcija, optimāla saķere līkumos un laba kopējā stabilitāte

Pieejama plaša mūsdienīgu izmēru gamma ar „R” un „T” ātruma indeksiem

Lieliskas riepas mūsdienīgiem kravas furgoniem, var sasniegt 190 km/h lielu ātrumu

Neatkarīgo ekspertu testi


 
Comtrac Winter 235/65/16C
Vērtējums
labasVredestein Comtrac Winter riepas tehnoloģijas

 

Drošība

Divas platas gareniskās rievas un līkloču lameles lieliski novada ūdeni un dubļus no kontakta laukuma, tādējādi novēršot akvaplanēšanas risku. Lieliskais saķeres līmenis nodrošina īsu bremzēšanas ceļu un paātrina ieskrējienu ziemas laika apstākļos. Sānu saķere un stabilitāte panāktas uz izturīgu plecu bloku un pastiprinātās tērauda jostas rēķina riepas sānu daļā.

Komforts

Vienmērīgi sadalītā slodze nodrošina komfortablu un klusu braukšanu.


Giugiaro dizains

Kopš 1997. gada uzņēmums Vredestein cieši sadarbojas ar pasaulē plaši pazīstamo itāļu dizaina studiju Giugiaro Design. Pats Džudžaro un viņa dēls, pēctecis Fabricio Džudžaro, ir spēcīgi ietekmējuši gan Vredestein preču zīmi, gan arī zīmolu. Šī unikālā divu zīmolu apvienība nes panākumus abām pusēm. Asociācija starp Vredestein un Giugiaro ir veicinājusi arī to, ka Vredestein ir kļuvis par premium klases zīmolu ar tādām svarīgām iezīmēm kā drošība un dizains.

 
Lasīt vairāk

Dizaina studija Giugiaro Design ir atbildīga par Vredestein Ultra High Performance riepu protektora un sānu daļas dizainu. Protams, galavārds pieder Vredestein inženieriem un speciālistiem, jo riepu galvenais mērķis ir drošības nodrošināšana. Riepas no Vredestein vienlaikus ietver sevī gan drošību, gan dizainu. Turklāt starptautisku riepu testu rezultāti liecina par to, ka riepas padara pievilcīgas ne tikai to ārējais veidols, bet arī lieliskās ekspluatācijas īpašības, kas ļāva tām katru reizi sasniegt augstus rezultātus testos.

Vredestein ziemas riepas, kas izgatavotas sadarbībā ar studiju Giugiaro, garantē lielisku sniegumu ziemas apstākļos. Pateicoties plašam izmēru sortimentam un revolucionāram dizainam, nav nepieciešamības piekāpties attiecībā uz automašīnas izskatu ziemā.

Aizvērt
 

Citas VREDESTEIN ziemas riepas

Arctrac riepas ir izstrādātas ekstremāliem ziemas apstākļiem un dažāda tipa sniegam un ledum. Trīsdimensionālās sānu kontūras ar leņķi un pakāpeniskā iekšējā rievu virsma nodrošina papildus diagonālo stabilitāti, it īpaši sniegā.
Comtrac Winter riepām piemīt vienvirziena protektora zīmējums, kas apvienojumā ar divām lielām perifērām rievām nodrošina lielisku ūdens novadīšanu un novērš akvaplanēšanu.
Nord-Trac 2 ir mīkstā sastāva ziemas riepas, kas īpaši paredzētas skarbiem ziemas laikapstākļiem
Nord-Trac Xtreme riepas radītas speciāli tām valstīm, kur pastāv augsts pieprasījums pēc „nordiskām” riepām ekstremāliem ziemas laikapstākļiem
Wintrac Xtreme – pirmās ziemas riepas, kas izgatavotas sadarbībā ar studiju Giugiaro Design.
Īpaši izstrādātā protektora konstrukcija ar inovatīvām pakāpienveida perifērām rievām uzlabo diagonālo stabilitāti uz mitriem un sniegotiem ceļa segumiem.
Wintrac 4 xtreme – pirmās augstas kvalitātes ziemas riepas bezceļu automašīnām, kas ir apveltītas ar teicamu dizainu.
Wintrac xtreme S riepas — tās ir jaunākās Vredestein riepas ar ultraaugstiem raksturlielumiem.
hankook
vredestein
nexen
maxxis