Nord-trac 2

Vredestein izstrādā un izgatavo Premium klases riepas plašam automobiļu spektram un jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem.

 

Nord-Trac 2 ir mīkstā sastāva ziemas riepas, kas īpaši paredzētas skarbiem ziemas laikapstākļiem. Samazinātā protektora cietība apvienojumā ar zigzagveida zīmējumu nodrošina teicamu saķeri ar ceļa segumu un teicamus riepu attīrīšanās rādītājus no dubļiem, ledus un sniega pat ļoti zemā temperatūrā. Turklāt, pateicoties stiprinošiem elementiem riepu konstrukcijā, Nord-Trac 2 garantē nevainojamu automašīnas vadāmību. Papildus ziemas laika apstākļiem speciāli pielāgotajām īpašībām, Nord-Trac 2 riepas demonstrē teicamus rādītājus uz sausa un mitra ceļa seguma mīkstā sastāva ziemas riepu segmentā.

Neatkarīgo ekspertu testi


 test-world-logo
Vredestein Nord-Trac 2 205/55/16
Vērtējums
3. vieta


 
 
Īpašības Priekšrocības

Gumija ar samazinātu cietību un unikāliem, reaktīviem pildījumiem

Lieliska saķere uz sniegota vai apledojuša ceļa seguma, tai skaitā arī ļoti zemā temperatūrā
Nepārspējama saķere ar ceļa virsmu un vadāmība gan uz sausa, gan uz mitra ceļa seguma
Zema rites pretestība

Protektora zīmējums ar zigzagveida iegriezumiem

Īsāks bremzēšanas ceļš
Straujš paātrinājums ziemas apstākļos

Kāpņveida centrālā gareniskā rieva

Minimāls buksēšanas risks slapjdraņķī un akvaplanēšanas risks
Laba radiālā un sānu saķere uz sniega

Smalks V-veida protektora zīmējums

Teicama saķere uz sniegota vai apledojuša ceļa seguma

Maksimāli efektīva attīrīšanās no dubļiem un sniega

Maksimāli efektīva ūdens novadīšanaMinimāls trokšņu līmenis

Slīpa plecu josla

Agresīvs ārējais izskats
Laba saķere līkumos uz sniegota vai apledojuša ceļa seguma

Vredestein Nord-Trac 2 riepas tehnoloģijas

 

Uzbūves īpatnības

Viena no Nord-Trac 2 riepas konstruktīvajām īpatnībām ir protektora plecu zonu struktūra, protektora plecu zona sastāv no divām atsevišķi stāvošu bloku papildus rindām. Uz šo protektoru elementu virsmām inženieri izvietojuši daudz lameļu, kuras izvietojušās dažādos leņķos attiecībā pret braukšanas virzienu. Pateicoties šim risinājumam, izdevies panākt ievērojamu saķeres uzlabošanos uz apledojušiem segumiem, uzlabot bremzēšanas efektivitāti un ieskrējienu, kā arī būtiski paaugstināt uzvedības stabilitāti šķēršļu ārkārtējas apbraukšanas apstākļos.

Nord-Trac 2 protektora centrālā daļa apgādāta ar speciāliem konstruktīvo stingrību palielinošiem elementiem. Tas ļāvis uzlabot virziena noturību, kā arī piešķirt vadāmības raksturam stabilitāti un drošību, sevišķi braucot pa asfaltu.

Tāpat protektora stingrā centrālā daļa ļāvusi kompensēt tā uzlaboto elastību. Pateicoties speciālo komponentu pievienošanai, riepas gumijas maisījums paliek pietiekami mīksts pat ļoti zemās temperatūrās.

 

Giugiaro dizains

Kopš 1997. gada uzņēmums Vredestein cieši sadarbojas ar pasaulē plaši pazīstamo itāļu dizaina studiju Giugiaro Design. Pats Džudžaro un viņa dēls, pēctecis Fabricio Džudžaro, ir spēcīgi ietekmējuši gan Vredestein preču zīmi, gan arī zīmolu. Šī unikālā divu zīmolu apvienība nes panākumus abām pusēm. Asociācija starp Vredestein un Giugiaro ir veicinājusi arī to, ka Vredestein ir kļuvis par premium klases zīmolu ar tādām svarīgām iezīmēm kā drošība un dizains.

 
Lasīt vairāk

Dizaina studija Giugiaro Design ir atbildīga par Vredestein Ultra High Performance riepu protektora un sānu daļas dizainu. Protams, galavārds pieder Vredestein inženieriem un speciālistiem, jo riepu galvenais mērķis ir drošības nodrošināšana. Riepas no Vredestein vienlaikus ietver sevī gan drošību, gan dizainu. Turklāt starptautisku riepu testu rezultāti liecina par to, ka riepas padara pievilcīgas ne tikai to ārējais veidols, bet arī lieliskās ekspluatācijas īpašības, kas ļāva tām katru reizi sasniegt augstus rezultātus testos.

Vredestein ziemas riepas, kas izgatavotas sadarbībā ar studiju Giugiaro, garantē lielisku sniegumu ziemas apstākļos. Pateicoties plašam izmēru sortimentam un revolucionāram dizainam, nav nepieciešamības piekāpties attiecībā uz automašīnas izskatu ziemā.

Aizvērt

Citas VREDESTEIN ziemas riepas

Arctrac riepas ir izstrādātas ekstremāliem ziemas apstākļiem un dažāda tipa sniegam un ledum. Trīsdimensionālās sānu kontūras ar leņķi un pakāpeniskā iekšējā rievu virsma nodrošina papildus diagonālo stabilitāti, it īpaši sniegā.
Comtrac Winter riepām piemīt vienvirziena protektora zīmējums, kas apvienojumā ar divām lielām perifērām rievām nodrošina lielisku ūdens novadīšanu un novērš akvaplanēšanu.
Nord-Trac 2 ir mīkstā sastāva ziemas riepas, kas īpaši paredzētas skarbiem ziemas laikapstākļiem
Nord-Trac Xtreme riepas radītas speciāli tām valstīm, kur pastāv augsts pieprasījums pēc „nordiskām” riepām ekstremāliem ziemas laikapstākļiem
Wintrac Xtreme – pirmās ziemas riepas, kas izgatavotas sadarbībā ar studiju Giugiaro Design.
Īpaši izstrādātā protektora konstrukcija ar inovatīvām pakāpienveida perifērām rievām uzlabo diagonālo stabilitāti uz mitriem un sniegotiem ceļa segumiem.
Wintrac 4 xtreme – pirmās augstas kvalitātes ziemas riepas bezceļu automašīnām, kas ir apveltītas ar teicamu dizainu.
Wintrac xtreme S riepas — tās ir jaunākās Vredestein riepas ar ultraaugstiem raksturlielumiem.
hankook
vredestein
nexen
maxxis