Nord-trac 2

Vredestein izstrādā un izgatavo Premium klases riepas plašam automobiļu spektram un jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem.

 

Nord-Trac 2 ir mīkstā sastāva ziemas riepas, kas īpaši paredzētas skarbiem ziemas laikapstākļiem. Samazinātā protektora cietība apvienojumā ar zigzagveida zīmējumu nodrošina teicamu saķeri ar ceļa segumu un teicamus riepu attīrīšanās rādītājus no dubļiem, ledus un sniega pat ļoti zemā temperatūrā. Turklāt, pateicoties stiprinošiem elementiem riepu konstrukcijā, Nord-Trac 2 garantē nevainojamu automašīnas vadāmību. Papildus ziemas laika apstākļiem speciāli pielāgotajām īpašībām, Nord-Trac 2 riepas demonstrē teicamus rādītājus uz sausa un mitra ceļa seguma mīkstā sastāva ziemas riepu segmentā.

Neatkarīgo ekspertu testi


 test-world-logo
Vredestein Nord-Trac 2 205/55/16
Vērtējums
3. vieta


 
 
Īpašības Priekšrocības

Gumija ar samazinātu cietību un unikāliem, reaktīviem pildījumiem

Lieliska saķere uz sniegota vai apledojuša ceļa seguma, tai skaitā arī ļoti zemā temperatūrā
Nepārspējama saķere ar ceļa virsmu un vadāmība gan uz sausa, gan uz mitra ceļa seguma
Zema rites pretestība

Protektora zīmējums ar zigzagveida iegriezumiem

Īsāks bremzēšanas ceļš
Straujš paātrinājums ziemas apstākļos

Kāpņveida centrālā gareniskā rieva

Minimāls buksēšanas risks slapjdraņķī un akvaplanēšanas risks
Laba radiālā un sānu saķere uz sniega

Smalks V-veida protektora zīmējums

Teicama saķere uz sniegota vai apledojuša ceļa seguma

Maksimāli efektīva attīrīšanās no dubļiem un sniega

Maksimāli efektīva ūdens novadīšanaMinimāls trokšņu līmenis

Slīpa plecu josla

Agresīvs ārējais izskats
Laba saķere līkumos uz sniegota vai apledojuša ceļa seguma

Vredestein Nord-Trac 2 riepas tehnoloģijas

 

Uzbūves īpatnības

Viena no Nord-Trac 2 riepas konstruktīvajām īpatnībām ir protektora plecu zonu struktūra, protektora plecu zona sastāv no divām atsevišķi stāvošu bloku papildus rindām. Uz šo protektoru elementu virsmām inženieri izvietojuši daudz lameļu, kuras izvietojušās dažādos leņķos attiecībā pret braukšanas virzienu. Pateicoties šim risinājumam, izdevies panākt ievērojamu saķeres uzlabošanos uz apledojušiem segumiem, uzlabot bremzēšanas efektivitāti un ieskrējienu, kā arī būtiski paaugstināt uzvedības stabilitāti šķēršļu ārkārtējas apbraukšanas apstākļos.

Nord-Trac 2 protektora centrālā daļa apgādāta ar speciāliem konstruktīvo stingrību palielinošiem elementiem. Tas ļāvis uzlabot virziena noturību, kā arī piešķirt vadāmības raksturam stabilitāti un drošību, sevišķi braucot pa asfaltu.

Tāpat protektora stingrā centrālā daļa ļāvusi kompensēt tā uzlaboto elastību. Pateicoties speciālo komponentu pievienošanai, riepas gumijas maisījums paliek pietiekami mīksts pat ļoti zemās temperatūrās.

 
hankook
vredestein
nexen
maxxis