Nord-trac xtreme

Vredestein izstrādā un izgatavo Premium klases riepas plašam automobiļu spektram un jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem.

 

Nord-Trac Xtreme riepas radītas speciāli tām valstīm, kur pastāv augsts pieprasījums pēc „nordiskām” riepām ekstremāliem ziemas laikapstākļiem un šiem apstākļiem raksturīgajiem dažādajiem sniega-ledus seguma veidiem.

Nord-Trac Xtreme protektora gumijas maisījuma sastāvā izmantots speciāls mīksts komponents, kurš nodrošina lielisku riepas saķeri ar ceļa segumu pat ekstremāli zemā temperatūrā.

Lameļu uzklāšanas inovatīvā tehnoloģija garantē riepai lieliskus ziemas raksturlielumus. Perpendikulāri braukšanas virzienam izvietotās taisnās lameles nodrošina lielisku saķeri uz piesniguša ceļa, bet plecu zonu konstrukcija un līkloču lameles garantē augstu vadāmību.

 
 
Īpašības Priekšrocības

Ārkārtīgi mīksts protektors unikālā gumijas maisījuma sastāva dēļ.

Lieliska riepas saķere ar ceļa segumu pat ekstremāli zemā temperatūrā.

Lameļu uzklāšanas inovatīvā tehnoloģija.

Lieliski ziemas raksturlielumi: lieliska saķere uz piesniguša ceļa, teicama vadāmība.

Karkasa un protektora starpslāņa (brekera) speciālā konstrukcija.

Lieliska vadāmība

Giugiaro studijas dizains.

Protektora raksta agresīvās līnijas piešķir riepai spēcīgu izskatu.

Vienmērīgs spiediena sadalījums visā riepas kontakta laukumā.

Zems trokšņa līmenis visā riepas ekspluatācijas laikā.

 


Vredestein Nord-Trac Xtreme riepas tehnoloģijas

 


 

Giugiaro dizains

Kopš 1997. gada uzņēmums Vredestein cieši sadarbojas ar pasaulē plaši pazīstamo itāļu dizaina studiju Giugiaro Design. Pats Džudžaro un viņa dēls, pēctecis Fabricio Džudžaro, ir spēcīgi ietekmējuši gan Vredestein preču zīmi, gan arī zīmolu. Šī unikālā divu zīmolu apvienība nes panākumus abām pusēm. Asociācija starp Vredestein un Giugiaro ir veicinājusi arī to, ka Vredestein ir kļuvis par premium klases zīmolu ar tādām svarīgām iezīmēm kā drošība un dizains.

 
Lasīt vairāk

Dizaina studija Giugiaro Design ir atbildīga par Vredestein Ultra High Performance riepu protektora un sānu daļas dizainu. Protams, galavārds pieder Vredestein inženieriem un speciālistiem, jo riepu galvenais mērķis ir drošības nodrošināšana. Riepas no Vredestein vienlaikus ietver sevī gan drošību, gan dizainu. Turklāt starptautisku riepu testu rezultāti liecina par to, ka riepas padara pievilcīgas ne tikai to ārējais veidols, bet arī lieliskās ekspluatācijas īpašības, kas ļāva tām katru reizi sasniegt augstus rezultātus testos.

Vredestein ziemas riepas, kas izgatavotas sadarbībā ar studiju Giugiaro, garantē lielisku sniegumu ziemas apstākļos. Pateicoties plašam izmēru sortimentam un revolucionāram dizainam, nav nepieciešamības piekāpties attiecībā uz automašīnas izskatu ziemā.

Aizvērt

Citas VREDESTEIN ziemas riepas

Arctrac riepas ir izstrādātas ekstremāliem ziemas apstākļiem un dažāda tipa sniegam un ledum. Trīsdimensionālās sānu kontūras ar leņķi un pakāpeniskā iekšējā rievu virsma nodrošina papildus diagonālo stabilitāti, it īpaši sniegā.
Comtrac Winter riepām piemīt vienvirziena protektora zīmējums, kas apvienojumā ar divām lielām perifērām rievām nodrošina lielisku ūdens novadīšanu un novērš akvaplanēšanu.
Nord-Trac 2 ir mīkstā sastāva ziemas riepas, kas īpaši paredzētas skarbiem ziemas laikapstākļiem
Nord-Trac Xtreme riepas radītas speciāli tām valstīm, kur pastāv augsts pieprasījums pēc „nordiskām” riepām ekstremāliem ziemas laikapstākļiem
Wintrac Xtreme – pirmās ziemas riepas, kas izgatavotas sadarbībā ar studiju Giugiaro Design.
Īpaši izstrādātā protektora konstrukcija ar inovatīvām pakāpienveida perifērām rievām uzlabo diagonālo stabilitāti uz mitriem un sniegotiem ceļa segumiem.
Wintrac 4 xtreme – pirmās augstas kvalitātes ziemas riepas bezceļu automašīnām, kas ir apveltītas ar teicamu dizainu.
Wintrac xtreme S riepas — tās ir jaunākās Vredestein riepas ar ultraaugstiem raksturlielumiem.
hankook
vredestein
nexen
maxxis