snowtrac 3

Vredestein izstrādā un izgatavo Premium klases riepas plašam automobiļu spektram un jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem.

 

Uzņēmums Vredestein vienmēr izcēlies ar to, ka tā prioritāte ir drošība, un jaunās riepas Snowtrac 3 ir labs pierādījums tam. Īpaši izstrādātā protektora konstrukcija ar inovatīvām pakāpienveida perifērām rievām uzlabo diagonālo stabilitāti uz mitriem un sniegotiem ceļa segumiem. Slīpas diagonālās rievas optimizē riepu pašattīrīšanās spējas. Pateicoties uzlabotajai protektora virsmai, ievērojami uzlabotas ekspluatācijas īpašības gan uz sausa, gan mitra ceļa seguma, kā arī ziemas apstākļos, salīdzinot ar šo riepu veiksmīgām priekštecēm.


Giugiaro dizains

Kopš 1997. gada uzņēmums Vredestein cieši sadarbojas ar pasaulē plaši pazīstamo itāļu dizaina studiju Giugiaro Design. Pats Džudžaro un viņa dēls, pēctecis Fabricio Džudžaro, ir spēcīgi ietekmējuši gan Vredestein preču zīmi, gan arī zīmolu. Šī unikālā divu zīmolu apvienība nes panākumus abām pusēm. Asociācija starp Vredestein un Giugiaro ir veicinājusi arī to, ka Vredestein ir kļuvis par premium klases zīmolu ar tādām svarīgām iezīmēm kā drošība un dizains.

Dizaina studija Giugiaro Design ir atbildīga par Vredestein Ultra High Performance riepu protektora un sānu daļas dizainu. Protams, galavārds pieder Vredestein inženieriem un speciālistiem, jo riepu galvenais mērķis ir drošības nodrošināšana. Riepas no Vredestein vienlaikus ietver sevī gan drošību, gan dizainu. Turklāt starptautisku riepu testu rezultāti liecina par to, ka riepas padara pievilcīgas ne tikai to ārējais veidols, bet arī lieliskās ekspluatācijas īpašības, kas ļāva tām katru reizi sasniegt augstus rezultātus testos.

Vredestein ziemas riepas, kas izgatavotas sadarbībā ar studiju Giugiaro, garantē lielisku sniegumu ziemas apstākļos. Pateicoties plašam izmēru sortimentam un revolucionāram dizainam, nav nepieciešamības piekāpties attiecībā uz automašīnas izskatu ziemā.

 

Neatkarīgo ekspertu testi


 
Snowtrac 3 195/65/15
Vērtējums
priekšzīmīgi autoreview logo
Snowtrac 3 195/65/15
Vērtējums
3. vieta ac logo new
Snowtrac 3 195/65/15
Vērtējums
3. vieta printlogo
Snowtrac 3 185/60/15
Vērtējums
ieteicamas 
Snowtrac 3  185/60/14
Vērtējums
testa uzvarētājs 
Snowtrac 3 205/55/16 
Vērtējums
ļoti ieteicamas 
Snowtrac 3 195/65/15
Vērtējums
ļoti ieteicamas 
Snowtrac 3 195/65/15
Vērtējums
ļoti ieteicamas 
Snowtrac 3  185/60/14
Vērtējums
ļoti ieteicamas 
Snowtrac 3  185/60/14
Vērtējums
testa uzvarētājs 
Snowtrac 3  185/60/14
Vērtējums
testa uzvarētājsVredestein Snowtrac 3 riepas tehnoloģijas

Droša un komfortabla braukšana

Drošības aspekts uzņēmumam Vredestein vienmēr ir bijis sevišķi svarīgs, un Snowtrac 3 riepas lieliski to demonstrē. Lai nodrošinātu teicamu pašattīrīšanos, protektora zīmējumā izmantotas koniskās diagonālās rievas, bet pats riepu gumijas maisījums ir ievērojami uzlabots, kas ļauj tām sasniegt teicamus raksturojumus kā sausos, tā arī mitros ziemas laika apstākļos. Salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli, uzlabojumi ir skāruši gan vilkmi, gan saķeri uz sniega, kas nav mazsvarīgi ziemas laika apstākļos.

Pakāpjveida rieva protektora centrālajā daļā palīdz paaugstināt vadāmību, vienlaikus kalpojot par drenāžas kanālu ūdens novadīšanai no kontakta laukuma, tādējādi pastiprinot garenisko kanālu efektu. Pateicoties tam, Snowtrac 3 riepas ir mazāk pakļautas akvaplanēšanas riskam. Turklāt, rievas mainīgais dziļums nodrošina vienmērīgu spiediena sadalījumu visā kontakta laukumā.


Nodilumizturība

Pateicoties jauna gumijas maisījuma izmantošanai protektora sastāvā (Optimum Silica & Polymer Processing (OS&PP)), Snowtrac 3 riepu rites pretestība ir ievērojami samazināta, kas padara tās ne vien ekonomiskākas, bet arī izturīgākas. Protektora bloku izvietojums izvēlēts optimālā veidā, lai nodrošinātu vienmērīgu slodzes sadalījumu, novērstu deformāciju un lokālo nodilumu, kas paildzina kalpošanas laiku. Vēl lielāks nodiluma vienmērīgums tiek panākts uz rievu mainīgā dziļuma rēķina.

 
Īpašības Priekšrocības

Slīpas diagonālās rievas.

Lieliskas pašattīrīšanās spējas gan uz sniega, gan slapjdraņķī

„Groove in groove" tehnoloģijas izmantošana plecu bloku sadalījumam

Vienmērīga riepu nodiluma rezultātā tiek nodrošinātas stabilas ekspluatācijas īpašības.

Optimum Silica & Polymer Processing (OS&PP) tehnoloģijas izmantošana protektora maisījumā

Teicamas īpašības ziemas apstākļos un maksimāla saķere ar mitru un sausu ceļa segumu

Riepu nospiedums ar noapaļotām malām

Maksimāla ūdens novadīšana

Mainīgs rievu dziļums nodrošina teicamu spiediena sadalīšanos riepu virsmā

Nevainojama vadāmība

Centre Shift System® tehnoloģiju pielietošana nodrošina oriģinālu labās un kreisās protektora daļas nobīdi attiecībā pret centrālo daļu

Zems trokšņu līmenis atbilstoši visiem Eiropas noteikumiem un normām

 
 

 

hankook
vredestein
nexen
maxxis