Vredestein Wintrac 4 xtremewintrax 4 xtreme

Vredestein izstrādā un izgatavo Premium klases riepas plašam automobiļu spektram un jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem.

 

Wintrac 4 xtreme – pirmās augstas kvalitātes ziemas riepas bezceļu automašīnām, kas ir apveltītas ar teicamu dizainu. Inovatīvais Giugiaro studijas dizains un gludās līnijas sniedz šīm riepām ar W-veida protektora zīmējumu solīdu ārējo izskatu. Šajās riepās ietvertas vislabākās pēdējā laika dizaina, drošības un komforta iestrādnes. Wintrac 4 xtreme piemīt izcilas īpašības braukšanai pa ceļiem, bet tajā pašā laikā atšķiras ar daudzām svarīgām „bezceļu” īpašībām. Piemēram, protektoram piemīt labas pašattīrīšanās spējas, kā rezultātā tiek nodrošināti labi braukšanas rādītāji pa sniegotiem un neasfaltētiem ceļiem.

 
Īpašības Priekšrocības

Giugiaro Design izstrāde

Iespaidīgs ārējais izskats, pateicoties agresīvām, stingrām līnijām

Lieliskas pašattīrīšanās spējas, pateicoties mūsdienīgam W-veida protektora zīmējumam

Labi braukšanas rādītāji pa sniegotiem un neasfaltētiem ceļiem.

Optimum Silica Processing™ (OSP™) tehnoloģijas pielietošana protektora maisījuma izgatavošanā

Uzlabota saķere uz mitra ceļa segumaTeicama pretošanās akvaplanēšanai

Riepu nospiedums ar noapaļotām malām

Maksimāla ūdens novadīšana

Uzlabots protektora maisījuma sastāvs
Cieti sāni
Speciāla stiprinošas lentas konstrukcija

Laba vadāmība pie lieliem ātrumiem

Vienmērīgi sadalīts spiediens pa dažāda izmēra protektora blokiem

Zems trokšņu līmenis riepu ekspluatācijas laikā

 

Wintrac 4 Xtreme – liela ātruma ziemas riepas apvidus automašīnām.


Neatkarīgo ekspertu testi


 
Vredestein Wintrac 4 Extreme 235/55/17
Vērtējums
3.vieta motorwelt
Vredestein Wintrac 4 Extreme 235/55/17
Vērtējums
4.vietaVredestein Wintrac 4 Xtreme riepas tehnoloģijas

Drošība

Dziļās virzienveida rievas uzlabo saķeri ar ziemas ceļu, ļaujot saglabāt pilnu kontroli. Sānu daļā ir izvirzīti bloki, kuri paaugstina manevrētspēju, novērš sānslīdi un sniedz precīzu reakciju uz stūres pagriezieniem. Wintrac 4 Xtreme gumijas maisījuma sastāvs saglabā riepas elastīgumu visdažādākajās ziemas temperatūrās. Riepas spēj pašattīrīties no dubļiem un sniega, tās ir pielāgotas ekspluatācijai ekstremālos apstākļos. Ir pastiprināts kords un dziļāks protektora raksts, kas atvieglo braukšanu pa bezceļu.


Komforts

Vienmērīgi sadalītā slodze nodrošina komfortablu un klusu braukšanu.

Dizains

Giugiaro studijas izstrādāts oriģināls W-veida protektora dizains. Riepai ir stilīga un spēcīga āriene, kas iemieso labākos automašīnu dizaina paraugus. 

 

 


Giugiaro dizains

Kopš 1997. gada uzņēmums Vredestein cieši sadarbojas ar pasaulē plaši pazīstamo itāļu dizaina studiju Giugiaro Design. Pats Džudžaro un viņa dēls, pēctecis Fabricio Džudžaro, ir spēcīgi ietekmējuši gan Vredestein preču zīmi, gan arī zīmolu. Šī unikālā divu zīmolu apvienība nes panākumus abām pusēm. Asociācija starp Vredestein un Giugiaro ir veicinājusi arī to, ka Vredestein ir kļuvis par premium klases zīmolu ar tādām svarīgām iezīmēm kā drošība un dizains.

 
Lasīt vairāk

Dizaina studija Giugiaro Design ir atbildīga par Vredestein Ultra High Performance riepu protektora un sānu daļas dizainu. Protams, galavārds pieder Vredestein inženieriem un speciālistiem, jo riepu galvenais mērķis ir drošības nodrošināšana. Riepas no Vredestein vienlaikus ietver sevī gan drošību, gan dizainu. Turklāt starptautisku riepu testu rezultāti liecina par to, ka riepas padara pievilcīgas ne tikai to ārējais veidols, bet arī lieliskās ekspluatācijas īpašības, kas ļāva tām katru reizi sasniegt augstus rezultātus testos.

Vredestein ziemas riepas, kas izgatavotas sadarbībā ar studiju Giugiaro, garantē lielisku sniegumu ziemas apstākļos. Pateicoties plašam izmēru sortimentam un revolucionāram dizainam, nav nepieciešamības piekāpties attiecībā uz automašīnas izskatu ziemā.

Aizvērt

Citas VREDESTEIN ziemas riepas

Arctrac riepas ir izstrādātas ekstremāliem ziemas apstākļiem un dažāda tipa sniegam un ledum. Trīsdimensionālās sānu kontūras ar leņķi un pakāpeniskā iekšējā rievu virsma nodrošina papildus diagonālo stabilitāti, it īpaši sniegā.
Comtrac Winter riepām piemīt vienvirziena protektora zīmējums, kas apvienojumā ar divām lielām perifērām rievām nodrošina lielisku ūdens novadīšanu un novērš akvaplanēšanu.
Nord-Trac 2 ir mīkstā sastāva ziemas riepas, kas īpaši paredzētas skarbiem ziemas laikapstākļiem
Nord-Trac Xtreme riepas radītas speciāli tām valstīm, kur pastāv augsts pieprasījums pēc „nordiskām” riepām ekstremāliem ziemas laikapstākļiem
Wintrac Xtreme – pirmās ziemas riepas, kas izgatavotas sadarbībā ar studiju Giugiaro Design.
Īpaši izstrādātā protektora konstrukcija ar inovatīvām pakāpienveida perifērām rievām uzlabo diagonālo stabilitāti uz mitriem un sniegotiem ceļa segumiem.
Wintrac 4 xtreme – pirmās augstas kvalitātes ziemas riepas bezceļu automašīnām, kas ir apveltītas ar teicamu dizainu.
Wintrac xtreme S riepas — tās ir jaunākās Vredestein riepas ar ultraaugstiem raksturlielumiem.
hankook
vredestein
nexen
maxxis