Wintrac Xtreme S

Vredestein izstrādā un izgatavo Premium klases riepas plašam automobiļu spektram un jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem.

 

Wintrac xtreme S riepas — tās ir jaunākās Vredestein riepas ar ultraaugstiem raksturlielumiem.

Maksimāla braukšanas drošība pa sniegu un ledu – tas ir tikpat obligāts Wintrac xtreme S riepu raksturojums, kā saķere un stūrēšanas precizitāte. Tas attiecas arī uz aukstu segumu bez sniega, kurš sastopams ziemas gadalaikā. Rievu iekšējās fiksācijas tehnoloģija (ISLT) ļauj Wintrac xtreme S riepām iziet jaunā efektivitātes līmenī starp UHP klases riepām. Pateicoties šai tehnoloģijai, protektora rievu deformācija ir pietuvināta minimumam. Rezultātā riepas demonstrē lielisku virziena noturību un precīzu vadāmību. Plašais izmēru diapazons ar Y ātruma indeksu ļauj uzstādīt sadarbībā ar Giugiaro studiju izstrādātās Wintrac xtreme S riepas pašām jaudīgākajām un ekskluzīvākajām automašīnām. 

Neatkarīgo ekspertu testi


 test-world-logo
Vredestein Wintrac Xtreme S 215/65/16
Vērtējums
4. vieta


 
Īpašības Priekšrocības

Rievu inovatīvā tehnoloģija

Taisnās rievas centrālajā blokā garantē optimālu saķeri un bremzēšanas ceļa saīsināšanos uz ledus un sniega.
Līkloču rievas plecu daļā nodrošina papildus saķeri pagriezienos uz slidena ceļa seguma.

Rievu iekšējās fiksācijas tehnoloģija (ISLT)

Lieliska saķere un vadāmība jebkuros apstākļos.

Uzlabots gumijas maisījuma sastāvs ar optimālu materiālu attiecību

Zema rites pretestība.
Nodilumizturība.
Teicama saķere uz mitra ceļa seguma.

Divas paplašinātas gareniskās rievas

Lieliska ūdens novadīšana pat ļoti platām riepām.
Zems trokšņa līmenis.

Protektora un sāna dizains no Giugiaro

Stilīgs, sportisks izskats

V un Y ātruma indeksi

Der ātrumiem līdz 300 km/h

 

 

Vredestein Wintrac Xtreme S riepas tehnoloģijas

Iespaidīgi raksturlielumi uz sniega un uz ledus

Teicama saķere un manevrējamība, braucot pa sniegu un ledu, ir Wintrac xtreme S riepu svarīgākie raksturojumi. Optimālu saķeri ar ceļa segumu nodrošina daudzās divu tipu rievas: taisnās un līkloču.

Noslīpēta vadāmība uz ceļiem, kas nav klāti ar sniegu

Rievu iekšējās fiksācijas tehnoloģija (ISPT) ievērojami palielina Wintrac xtreme S riepu noturību arī uz mitra ceļa seguma bez sniega. Pateicoties šīs tehnoloģijas izmantošanai, rievas izceļas ar augstu stingrību, pārkārtojoties un izbraucot pagriezienus. Zem slodzes rievas saķeras savā starpā, izveidojot stingrus blokus profila plecu un centrālajā daļā. Šie bloki nodrošina pastāvīgu kontroli pār automašīnu un paaugstina stūrēšanas precizitāti.

Teicama ūdens novade

Wintrac xtreme S riepām ir divas paplašinātas gareniskās rievas. Savienojumā ar V-veida rievām riepas stingrajā centrālajā daļā tās nodrošina teicamu ūdens novadīšanu no kontakta laukuma. Tas ļauj garantēt optimālu saķeri uz mitra ceļa seguma.

Zema rites pretestība un ilgmūžība

Protektora sastāvā ietilpst pilnveidota polimēru kombinācija un optimizēta pildvielu sistēma. Tas viss, savienojumā ar silāna jauno paaudzi, veicina nodilumizturības palielināšanos un rites pretestības samazināšanos. Tāpat arī ievērojamu saķeres uzlabošanos uz mitra ceļa seguma zemās temperatūrās.

 

 

hankook
vredestein
nexen
maxxis