Westlake SW601SW 601

SW 601Westlake SW601 ir ziemas riepas vieglajiem automobiļiem un ir izgatavotas no gumijas maisījuma, kura sastāvā iekļautas speciālas piedevas elastības saglabāšanai pat ļoti zemās temperatūrās. Šīs riepas atbilst augstajām RMA (Rubber Manufacturers Association) un RAC (Rubber Association of Canada) prasībām, kas liecina par to augsto kvalitāti.

No līkloču drenāžas rievām sastāvošie asimetriskie bloki konstruēti, lai nodrošinātu labāku saķeri un lieliskus bremzēšanas raksturlielumus uz piesnigušiem un slideniem segumiem. Lielāks lameļu blīvums, to trīsdimensiju forma garantē pārliecinošu riepas uzvedību uz sniega, dubļos un uz apledojuša ceļa. SW601 riepas gumijas maisījuma speciālais sastāvs piešķir labāku saķeri ar piesnigušu ceļa segumu un nodilumizturību pie zemām temperatūrām. Pamīšus zobu pārklājums efektīvi novērš troksni un palielina komfortu braukšanas laikā.

Īpašības Priekšrocības
No līkloču drenāžas rievām sastāvoši asimetriskie bloki Nodrošina labu saķeri un lieliskus bremzēšanas raksturlielumus uz piesnigušiem un slideniem segumiem.
Gumijas maisījuma speciālais sastāvs Piešķir labāku saķeri ar piesnigušu ceļa segumu un nodilumizturību pie zemām temperatūrām.
Zobu pamīšus pārklājums Efektīvi novērš troksni un palielina komfortu braukšanas laikā

Pieejamie izmēri un cenas

Protektora īpašības

Asimetrisks protektora zīmējums

SW 601 
ekonomiskumsKomfortsVadāmība
« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis