Westlake SW602SW 602

SW 602WestLake SW602 ziemas riepas paredzētas vieglajām automašīnām ekspluatācijai pilsētas apstākļos, kā arī braukšanai pa sniegotiem posmiem un ledu.

Gumijas maisījuma jaunais sastāvs ļāvis ievērojami uzlabot riepu ekspluatācijas raksturojumus, palielinot arī riepas nodilumizturību.

Protektora zīmējums nodrošina labus saķeres rādītājus uz ziemas ceļa seguma, bet rievu sistēma ātri novada ūdeni un kūstošo sniegu no kontakta laukuma. Inovatīvā lameļu uzklāšanas tehnoloģija paaugstina vadāmības raksturlielumus un nodrošina labu noturību lielos ātrumos.

WestLake SW602 protektora raksta pamatelementi ir gar centrālo ribu simetriski izvietotās V-veida rievas. Tāds izvietojums stabilizē braukšanu, nodrošinot zemu trokšņa līmeni.

Riepas protektors satur daudz viļņveida lameļu, kuras blīvi izvietotas visā tā virsmā. Tas ievērojami paaugstina saķeres kvalitāti uz apledojuša ceļa un pastiprina vilkmi uz sniega.

Riepas atbilst augstajām RMA (Rubber Manufacturers Association) un RAC (Rubber Association of Canada) prasībām, kas liecina par to augsto kvalitāti.

Īpašības Priekšrocības
V-veida protektora raksts ar daudzām rievām Stabila vadāmība un zems trokšņa līmenis.
Daudzās viļņveida lameles Nodrošina lielisku saķeri un vilkmi uz piesnigušiem un apledojušiem ceļiem.
Gumijas maisījuma inovatīvais sastāvs Uzlaboti ekspluatācijas raksturlielumi, palielināta riepu nodilumizturība.

Pieejamie izmēri un cenas

Protektora īpašības

Dubultās V-veida rievas

SW 602 
Ledus&sniegsKlusumsKomfortsSaķere uz mitra seguma

Citas WESTLAKE ziemas riepasWestlake SW601 ir ziemas riepas vieglajiem automobiļiem un ir izgatavotas no gumijas maisījuma, kura sastāvā iekļautas speciālas piedevas elastības saglabāšanai pat ļoti zemās temperatūrās.WestLake SW602 ziemas riepas paredzētas vieglajām automašīnām ekspluatācijai pilsētas apstākļos, kā arī braukšanai pa sniegotiem posmiem un ledu.WestLake SW606 – radžojamas ziemas riepas vieglajiem automobiļiem, kas izceļas ar labiem saķeres raksturlielumiem.WestLake SW608 – neradžotas ziemas riepas vieglajiem automobiļiem ar virzienveida protektora zīmējumu.WestLake SW612 – mikroautobusiem un vieglajiem kravas automobiļiem paredzētas neradžojamas ziemas riepas.Unikālais ziemas riepu sastāvs nodrošina nepārspējamus vadāmības rādītājus un samazina bremzēšanas ceļu uz mitrām, sniegotām un apledojušām ceļa virsmām.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis