Westlake SW606SW 606

SW 606WestLake SW606 – radžojamas ziemas riepas vieglajiem automobiļiem, kas izceļas ar labiem saķeres raksturlielumiem. V-veida virzienveida protektora zīmējums nodrošina lielisku vadāmību un stabilitāti, kā uz sniega, tā arī uz sausa ceļa, kā arī ļauj baudīt komfortablu braukšanu, pateicoties zemajam trokšņa līmenim. Radžu uzstādīšana palielina saķeri uz apledojuša ceļa.

Westlake SW606 protektora unikālā struktūra un lameļu uzklāšanas modernizētā tehnoloģija nodrošina augstus saķeres un noturības raksturlielumus uz ziemas ceļa seguma. Protektora zīmējuma dziļums ne tikai uzlabo vadāmības rādītājus, bet arī nodrošina lielisku akustisko komfortu. Dabīgā kaučuka esamība gumijas maisījuma sastāvā ļāvusi ievērojami uzlabot nodilumizturības parametrus un nodrošināt riepas elastību pat pie ļoti zemām temperatūrām.

 

Īpašības Priekšrocības
V-veida virzienveida protektora zīmējums Stabila vadāmība kā uz sniega, tā arī uz sausa ceļa, laba ūdens un šķīdoņa novadīšana no kontakta laukuma un akustiskais komforts
Platas centrālās rievas Laba vadāmība un noturība uz ziemas ceļa

Daudzās lameles

Augsti saķeres un noturības raksturlielumi uz ziemas ceļa seguma.

Pieejamie izmēri un cenas

Protektora īpašības

Radžojamas riepas ar V-veida protektora rakstu

Westlake SW 606 
Ledus&sniegsSaķere uz mitra seguma

Citas WESTLAKE ziemas riepasWestlake SW601 ir ziemas riepas vieglajiem automobiļiem un ir izgatavotas no gumijas maisījuma, kura sastāvā iekļautas speciālas piedevas elastības saglabāšanai pat ļoti zemās temperatūrās.WestLake SW602 ziemas riepas paredzētas vieglajām automašīnām ekspluatācijai pilsētas apstākļos, kā arī braukšanai pa sniegotiem posmiem un ledu.WestLake SW606 – radžojamas ziemas riepas vieglajiem automobiļiem, kas izceļas ar labiem saķeres raksturlielumiem.WestLake SW608 – neradžotas ziemas riepas vieglajiem automobiļiem ar virzienveida protektora zīmējumu.WestLake SW612 – mikroautobusiem un vieglajiem kravas automobiļiem paredzētas neradžojamas ziemas riepas.Unikālais ziemas riepu sastāvs nodrošina nepārspējamus vadāmības rādītājus un samazina bremzēšanas ceļu uz mitrām, sniegotām un apledojušām ceļa virsmām.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis