Westlake SW608SW 608

SW 608WestLake SW608 – neradžotas ziemas riepas vieglajiem automobiļiem ar virzienveida protektora zīmējumu.

Westlake SW608 riepām piemīt augsti raksturlielumi vadāmībai uz piesnigušiem ceļiem, kā arī lieliska noturība pat lielos ātrumos.

3D lameļu esamība nodrošina vadāmību, noturību un saķeri uz piesnigušiem un apledojušiem ceļa segumiem. Dziļo rievu sistēma un blīvais lameļu pārklājums uzlabo saķeres rādītājus ar ceļa klājumu. Gumijas maisījuma sastāvs noturīgs pret zemām temperatūrām, un ļauj protektoram saglabāt elastību pat pie ļoti zemām temperatūrām. Westlake SW608 piemīt lieliska nodilumizturība un tās saglabā augstus tehniskos raksturlielumus visā kalpošanas laikā.

 

Neatkarīgo ekspertu testi

  2012
SW 608 3 205/55/16
Vērtējums
apmierinoši

 

Īpašības Priekšrocības
V-veida drenāžas rievas Labi novada ūdeni, dubļus un šķīdoni no kontakta laukuma, tādējādi samazinot akvaplanēšanas risku
3D lameļu esamība Nodrošina vadāmību, noturību un saķeri uz piesnigušiem un apledojušiem ceļa segumiem

Gumijas maisījuma speciālais sastāvs

Elastība un labs saķeres līmenis pat pie ļoti zemām temperatūrām, nodilumizturība

Protektora īpašības

Neradžojamas riepas ar V-veida protektora rakstu

Westlake SW 608 
Ledus&sniegsKlusumsEkonomiskums

Citas WESTLAKE ziemas riepasWestlake SW601 ir ziemas riepas vieglajiem automobiļiem un ir izgatavotas no gumijas maisījuma, kura sastāvā iekļautas speciālas piedevas elastības saglabāšanai pat ļoti zemās temperatūrās.WestLake SW602 ziemas riepas paredzētas vieglajām automašīnām ekspluatācijai pilsētas apstākļos, kā arī braukšanai pa sniegotiem posmiem un ledu.WestLake SW606 – radžojamas ziemas riepas vieglajiem automobiļiem, kas izceļas ar labiem saķeres raksturlielumiem.WestLake SW608 – neradžotas ziemas riepas vieglajiem automobiļiem ar virzienveida protektora zīmējumu.WestLake SW612 – mikroautobusiem un vieglajiem kravas automobiļiem paredzētas neradžojamas ziemas riepas.Unikālais ziemas riepu sastāvs nodrošina nepārspējamus vadāmības rādītājus un samazina bremzēšanas ceļu uz mitrām, sniegotām un apledojušām ceļa virsmām.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis