Westlake SW612SW 612

SW 612WestLake SW612 – mikroautobusiem un vieglajiem kravas automobiļiem paredzētas neradžojamas ziemas riepas.

Westlake SW612 riepas tiek ražotas no inovatīva gumijas maisījuma sastāva ar speciālām piedevām, kuras ļāvušas uzlabot gaitas raksturlielumus, paaugstināt nodilumizturību un uz spiediena vienmērīga sadalījuma rēķina pastiprināt riepas aizsardzību pret nevienmērīgu nodilumu.

WestLake SW612 riepu protektora zīmējums izceļas ar dziļām līkloču rievām, kas ievērojami samazina akvaplanēšanas risku un paaugstina automobiļa virziena noturību manevru izpildīšanas laikā. Pa visu protektora virsmu izvietotās daudzās lameles uzlabo kontakta laukuma saķeri ar ziemas ceļu.

Riepas radītas, ņemot vērā Centrāleiropas tirgus prasības, tajā skaitā rites pretestības standartus, kā arī ekoloģiskos standartus.

 

Īpašības Priekšrocības
Protektora gumijas maisījuma speciālais sastāvs Uzlabo riepas gaitas raksturlielumus, novērš nevienmērīgu nodilumu, pagarina kalpošanas laiku.
Līkloču dziļās rievas Nodrošina ūdens, šķīdoņa novadīšanu no kontakta laumuma, samazina akvaplanēšanas risku

Pa visu protektora virsmu izvietotās daudzās lameles

Uzlabo saķeri uz ziemas ceļa

Pieejamie izmēri un cenas

Protektora īpašības

Trīs līkloču rievas uzlabo vilkmi uz sniega, dubļiem un uz slapja ceļa seguma

Westlake SW 612 
Ledus&sniegsNobraukumsEkonomiskumsSaķere uz mitra seguma

Citas WESTLAKE ziemas riepasWestlake SW601 ir ziemas riepas vieglajiem automobiļiem un ir izgatavotas no gumijas maisījuma, kura sastāvā iekļautas speciālas piedevas elastības saglabāšanai pat ļoti zemās temperatūrās.WestLake SW602 ziemas riepas paredzētas vieglajām automašīnām ekspluatācijai pilsētas apstākļos, kā arī braukšanai pa sniegotiem posmiem un ledu.WestLake SW606 – radžojamas ziemas riepas vieglajiem automobiļiem, kas izceļas ar labiem saķeres raksturlielumiem.WestLake SW608 – neradžotas ziemas riepas vieglajiem automobiļiem ar virzienveida protektora zīmējumu.WestLake SW612 – mikroautobusiem un vieglajiem kravas automobiļiem paredzētas neradžojamas ziemas riepas.Unikālais ziemas riepu sastāvs nodrošina nepārspējamus vadāmības rādītājus un samazina bremzēšanas ceļu uz mitrām, sniegotām un apledojušām ceļa virsmām.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis